Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ 7. Ile kosztuje 1 kg każdego z wymienionych towarów? daje naj
Ile kosztuje 1 kg każdego z wymienionych towarów? węgiel 380 zł za 1 t jagody 2 zł za 100 g szynka 8,50 za 25 dag cukier waniliowy 0,95 zł za 10 g masło 4,30 za 200 g polędwica 4,40 za 10 dag cement 400 zł za 1 t kawa 0,52 za 10 g. Question from @Hiboo - Szkoła podstawowa - Matematyka
Ile kosztuję 1 kg każdego z wymienionych towarów węgiel 380zł za 1 t ..zł za 1 kg Jagody 2 zł za 100t.zł za 1 kg Szynka 8,50 za 25 dag ..zł za 1 kg (i tak dalej w każym) Cukier waniliowy 0,95 zł za 10g Masło 4,30zł za 200g Polędwica 4,40 za 10 dag Cement 400 zł za 1 t Kawa 0,52zł za 10g
Tak samo jest w przypadku udostępnienia tych towarów w czasie spotkań i narad biznesowych. Z kolei organ podatkowy zaznaczył, że podatnikowi nie przysługuje prawo do odliczenia podatku VAT w związku z nabyciem takich towarów jak: soki, słodycze, owoce, jogurty, które będą udostępniane w przestrzeni wspólnej, ponieważ wydatki te
. Ile kosztuje 1 kg każdego z wymienionych towarów? węgiel 380 zł za 1 t ile to zł za 1 kg jagody 2 zł za 100 g ile to zł za 1 kg szynka 8,50 zł za 25 dag ile to zł za 1 kg cukier waniliowy 0,95 za 10 g ile to zł za 1 kg masło 4,30 zł za 200 g ile to zł za 1 kg polędwica 4,40 zł za 10 dag ile to zł za 1 kg cement 400 zł za 1 t ile to zł za 1 kg kawa 0,95 zł za 10 g ile to zł za 1 kg
Opublikowano na ten temat Matematyka from Guest Ile kosztuje 1 kg każdego z wymienionych towarów? jagody:2zł za 100g ......zł za 1kg węgiel:380zł za 1t ........zł za 1kg polędwica 4,40zł za 10dag ......zł za 1kg ziarna kawy:0,52zł za 10g .......zł za 1kg masło:4,30zł za 200g .......zł za 1kg szynka:8,50zł za 25dag ......zł za 1kg cement:400zł za 1t .......zł za 1kg cukier waniliowy :0,95 za10g ......zł za 1kg Odpowiedź Guest Jagody20zł 1000g:100g=10 10*2zł=20złwęgiel0,38zł 1t=1000kg 380zł/1000=0,38złpolędwica44zł 1kg=100dag 100dag/10dag=10 4,40zł*10=44złziarna kawy52zł 0,52zł*100=52złmasło21,50zł 4,30zł*5=21,50złszynka34zł 8,50zł*4=34złcement0,4zł 400zł/1000=0,40złcukier waniliowy95zł 0,95zł*100=95zł
ZAD. 7. Ile kosztuje 1 kg każdego z wymienionych towarów? a) węgiel 390zł za 1 t b) jagody 4zł za 100g c) szynka 7,50zł za 25dag d) cukier waniliowy 0,99 zł za 10g e) masło 5,30zł za 200g f) polędwica 5,70zł za 10dag g) cement 450zł za 1t h) kawa 0,54zł za 10 g ZAD2 Każdą z podanych wielkości wyraź za pomocą innwj jednostki masy a) 1/2 kg= b) 400 g= c) 0,7 t= d) 1/5kg= e) 30 dag= f) 1900 kg+ ZAD 3 Wpisz odpowiednie liczby. a) 300kg=... t b) 700 dag=... kg c) 600 mg= ... g d) 450g= ... dag e) 7 dag=... kg f) 50 mg= ... g 1a)0,39zł b)40zł c)15zł d)99zł e)16,5zł f)57zł g)0,45zł h)54zł2a)50dag b)400000mg c)700kg d)200000000mikrogramów e)300g f)1,9t3a)0,3t b)7kg c)0,6g d)45dag e)0,07kg f)0,05g
Ile kosztuje 1 kg każdego z wymieinionych towarów?? węgiel 390 zł za 1 t jagody 4 zł za 100 g szynka 1,50 zł za 25 dag cukier waniliowy 0,99 za 10 g masło 5,30 zł za 200 g polędwica 5,70 za 10 dag cement 450 zł za 1 t kawa 0,54 zł za 10 g PLIS NA JUTRO DAJE NAJ
ile kosztuje 1 kg każdego z wymienionych towarów